Návštěva sv. Mikuláše (2009)

Na začátku našeho setkání jsme si všichni společně zazpívali pár písniček, při nichž jsme zpěv doprávázeli i ukazováním toho, o čem jsme právě zpívali. Samozřejmě jsme hlavně zpívali o Bohu, kterému jsme tímto způsobem vzdávali chválu.
Potom jsme si povídali o tom, jaký je rozdíl mezi svatým Mikulášem a Santa Clausem, protože velká spousta dětí (a rovněž i rodičů) si to stále plete.Později jsme dozvěděli něco více o životě svatého Mikuláše a dokonce jsme si i na mapě ukázali, kde všude žil a působil.
Čekání na příchod svatého Mikuláše jsme si mohli zkrátit i sledováním pohádky o Šmolíčkovi a jeho hodném jelenovi se zlatýma parohama.
A co by to bylo za pohádku o Šmolíčkovi, kdyby se tam neobjevily i ošklivé jezinky!


Nakonec se ale Šmolíček a jelen s jezinkami usmířili a společně nám zazpívali veselou písničku.Pak už ovšem přišel samotný Mikuláš se svými pomocníky, kteří přinesli obrovské množství dárečků. Ty pak Mikuláš rozdělil mezi přítomné děti a naoplátku si vyslechl spoustu pěkných písniček, básniček a říkadel. Pak už ale musel odejít, aby stihnul navštívit všechny děti.
Více fotografií z návštěvy sv. Mikuláše ve farnosti Olomouc-Hejčín naleznete zde.ZPĚT NA VÝBĚR FOTOGALERIE

Ó FARNOST OLOMOUC HEJČÍN 2007
 Všechna práva vyhrazena
  optimalizováno pro rozlišení 800 x 600 px. Vaše použité rozlišení je px.